اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً.
آخرین اخبار : 

غنی سازی اوقات فراغت جوانان بایددر راس امور متولیان فرهنگی وخانواده ها قرارگیرد

غنی سازی اوقات فراغت جوانان بایددر راس امور متولیان فرهنگی وخانواده ها قرارگیرد

به گزارش پایگاه قرآنی شهرستان دهاقان مدیرمکتب القرآن شهرستان دهاقان غنی سازی اوقات فراغت جوانان درمتولیان فرهنگی وخانواده ها را امری مهم دانست.
سیدامیرحجازی با اشاره به شروع تعطیلات وایام تابستان گفت: غنی سازی اوقات فراغت نیازمند هنرمندی و ظرافت خاصی است و باید به دنبال جذب جوانان به برنامه ها باشیم.

حجازی خاطرنشان کرد: جوانان ونوجوانان پرتحرک و تنوع‌طلب دهه۹۰ که یک سال تحصیلی را با تمرکز خسته‌کننده بر برنامه درسی به پایان می رسانند و تقریبا ۹ ماه از سال را یکسره به یادگیری و پرسش و پاسخ می‌گذرانند، بیشتر دوست دارند یادگیری را طی برنامه‌های تفریحی و متنوع، به اشکالی دیگر حتی همراه با برخی سختی ها، ادامه دهند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درموردکودکان و نوجوانان گفت: ما در درجه اول باید به ساختن وپرداختن شکل روحی کودکان اهتمام بورزیم وآنان رابا ایمان به خدا، اسلام، حقیقت مطلق آشنا کنیم.

مدیرمکتب القرآن شهرستان دهاقان افزود: اگرنوجوان با ایمان پرورش پیدا کرد وتوانستیم بذر ایمان را دردل او بکاریم درآینده هرشخصیتی بزرگی می توان ازاو ساخت .

حجازی گفت: متولیان فرهنگی می بایست از امکانات و ظرفیت های یکدیگر با خبر بوده و در راستای اجرای برنامه های متنوع و غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان از آن ها استفاده کنند.

وی درپایان تصریح کرد: اگر به طور جدی و کارشناسانه درباره اوقات فراغت جوانان تصمیم گیری نشود، این فرصت مهم برای پرورش استعداد ها به تهدیدی جدی تبدیل و خانواده ها را با چالشی اساسی روبه رو می کند. برنامه های غنی سازی اوقات فراغت باید ارزان قیمت باشند و با حداقل قیمت برای خانواده ها اجرا شوند که بازتاب و خروجی بسیار خوبی داشته باشد.

,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پایگاه اطلاع رسانی دهاقان قرآن خوش آمدید
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک