اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً.
آخرین اخبار : 

کارگاه آموزش حفظ قرآن در دهاقان برگزار شد

مدیر مکتب القرآن الکریم نور عترت شهرستان دهاقان از برگزاری کارگاه آموزش حفظ قرآن با استفاده از نرم‌افزار آموزشی در دهاقان خبر داد.

سید امیر حجازی، مدیر مکتب دارالقرآن‌الکریم نور عترت(ع) از برگزاری کارگاه آموزش حفظ قرآن در راستای تحقق فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی پیرو تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن با استفاده از نرم‌افزار آموزشی «لوح محفوظ» خبر داد.

حجازی افزود: در این کارگاه، ساختار پیاده‌سازی‌شده در نرم‌افزار مورد بررسی قرار گرفت که در مرحله اول، حافظه کوتاه‌مدت، سپس تثبیت در حافظه کوتا‌ه‌مدت آموزش داده شد و بعد حافظان وارد مرحله سوم می‌شوند.

حجازی بیان کرد: ورود به مرحله بلند‌مدت و تثبیت در حافظه بلندمدت از جمله مواردی بود که در این کارگاه آموزش داده شد و در مرحله بعد نیز به جای حفظ قطعه به قطعه، آموزش حفظ قرآن به‌صورت صفحه‌ای پیش می‌رود.

وی گفت: همچنین در مرحله بعد در این نرم‌افزار به جای حفظ قطعه به قطعه، آموزش حفظ قرآن به‌صورت صفحه‌ای آموزش داده می‌شود و آیات در ۵ مرحله تثبیت می‌شود.

حجازی افزود: چندین نفر می‌توانند در خانواده از این نرم‌افزار استفاده کنند، بدون این که تداخلی ایجاد شود و پس از دریافت مشاوره توسط افراد، مشخص می‌شود که هر فرد توانایی حفظ چند قطعه را در روز دارد.

وی در پایان عنوان کرد: همچنین در مرحله بعد در این نرم‌افزار به‌جای حفظ قطعه به قطعه، آموزش حفظ قرآن به‌صورت صفحه‌ای آموزش داده می‌شود و آیات در ۵ مرحله تثبیت می‌شود.

همچنین در خبر دیگری آمده است؛ جشن «تاب بنفشه» به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و در راستای بزرگداشت مقام و منزلت زن و عرض ارادت به ساحت مقدس حضرت زهرای مرضیه(س) در دهاقان برگزار شد.

سیدامیر حجازی، مدیر مکتب دارالقرآن‌الکریم نور عترت(ع) در این مراسم با اشاره به فداکاری‌ها و مقام والای حضرت زهرا(س)، گفت: باید تلاش شود حضرت فاطمه زهرا(س) الگوی زنان و مادران جامعه شود، زیرا با تمسک به سیره و زندگی حضرت زهرا(س) توسط بانوان فضای معنوی جامعه بهتر خواهد شد.

وی بیان کرد: حضرت فاطمه زهرا(س) یک انسان کامل و یک بانوی نمونه بود و امروز بانوان ما باید با پیروی از این بانوی بزرگ الگوی زنان در کل جهان باشند.

مدیر مکتب دارالقرآن‌الکریم دهاقان ضمن قدردانی از زحمات بانوان قرآنی دهاقان، گفت: بانوان پایه‌های زندگی و خانواده را می‌سازند و باید در جامعه به صورت کامل از حضورشان استفاده کرد.

یادآور می‌شود، در این مراسم از ۱۵ بانوی قرآنی منتخب و موفق شهرستان دهاقان با اعطای هدایای نفیس تجلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پایگاه اطلاع رسانی دهاقان قرآن خوش آمدید
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک