اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً.
آخرین اخبار : 

جذب مخاطب در مراکز قرآنی شهرستان دهاقان

تدوین برنامه‌های راهبردی جهت فرصت‌سازی و جذب‌ مخاطب دردارالقرآن الکریم

سیدامیرحجازی   در رابطه با برنامه‌های در پیش روی این مؤسسه قرآنی در سال آینده گفت: فرصت‌سازی جذب مخاطب برای سال آینده در این مؤسسه بر اساس برنامه‌ای جامعه آغاز شده است.

آقای حجازی ضمن بیان این مطلب گفت: امروزه یکی از راه‌های موفقیت قرآن استفاده از فرصت‌های جدید آموزشی است که با توجه به راهبردهای عظیم قرآن و فرمایشات ائمه اطهار (ع) استفاده از ظرفیت‌های مناسب آموزش و گسترش آن باید به عنوان یک اقدام مناسب در دستور کار مؤسسات قرار گیرد.

وی افزود: برنامه‌های راهبردی و استراتژی‌های  بر مبنای استقرار و گسترش نهضت قرآن‌آموزی و معارف اهل‌بیت(ع) با شیوه‌های متنوع مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است و به‌زودی اقدامات ارزنده‌ای برای جذب مخاطبان در نظر گرفته شده که به اجرا در می‌آید.

وی تأکید کرد: فرصت‌سازی جذب مخاطب برای سال آینده در این مؤسسه بر اساس برنامه‌ای جامعه آغاز شده است و با اساتید مختلف و صاحب فکر و اندیشه در سراسر کشور وارد مذاکره شده‌ایم که در صورت تمایل و توانایی جهت اجرای برنامه‌ها با این مؤسسه همکاری کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پایگاه اطلاع رسانی دهاقان قرآن خوش آمدید
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک