سیدامیرحجازی گفت:علاقه‌مندان در گروه سنی پنج تا شش سال می‌توانند در رشته‌های حفظ ۱۰ سوره آخر قرآن‌ و نقاشی با مضامین قرآنی، مقاطع سنی ۷ تا ۹ سال می‌توانند در رشته‌های حفظ ۲۰ سوره آخر قرآن و نقاشی با مضامین قرآنی(نماز)، مقطع سنی ۱۰ تا ۱۲ سال در رشته‌های حفظ ۳۰ سوره آخر قرآن‌ و نقاشی با مضامین قرآنی(قرآن)، مقطع سنی ۱۳ تا ۱۵ سال در چهار رشته قرائت(ترتیل)، حفظ جزء سی‌ام قرآن‌مفاهیم نیمه دوم جزء سی‌ام قرآن و خوشنویسی سوره مبارکه قدر و مقطع سنی ۱۶ تا ۱۸ سال در رشته‌های ترتیل، حفظ اجزاء ۲۹ و ۳۰ قرآن، مفاهیم جزء سی‌ام قرآن‌، خوشنویسی سوره مبارکه قدر و مقاله نویسی با مضامین قرآنی(آزاد) حضور پیدا کنند. براساس این گزارش همچنین مقاطع سنی ۱۹ تا ۲۹ سال می‌توانند در هفت رشته ترتیل، حفظ ۱، ۳ و ۵ جزء قرآن، نقاشی با مضامین قرآنی(زندگی اسلامی، قرآنی)، خوشنویسی سوره مبارکه فجر، طراحی گرافیک با مضامین قرآنی(آزاد) ثبت نام کنند. شرکت‌کنندگان در این جشنواره می‌توانند تا ۱۰بهمن ماه جهت ثبت نام (فجر)رابه سامانه۵۰۰۰۲۰۴۰۴۰۳۰پیامک کنند.
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک
آخرین اخبار : 

مسابقه هفت سین قرآنی

سایت دهاقان قرآن به مناسبت فرا رسیدن ایام نوروز اقدام به برگزاری مسابقه ای تحت عنوان هفت سین قرآنی نموده است. یاران قرآنی برای شرکت در این مسابقه می بایست به تعداد هفت عدد از کلمات قرآن که با حرف سین آغاز شده اند را به همراه سوره ها و آیاتی که این کلمات در آنها وجود دارند بیان کنند. ذکر تنها یک سوره و آیه برای هر کلمه کافیست.

مثال:

سینین (سوره التین – آیه ۲)

سیدامیرحجازی گفت:به دلیل استقبال و درخواست شما یاران قرآنی مدت ارسال پاسخ تا ۲۰ فروردین ماه تمدید شد.

قرعه کشی روز ۳۰ فروردین ماه انجام و نام برنده در سایت درج خواهد شد.

از میان بهترین هفت سین های قرآنی ارسال شده به۱۴ نفرهدیه ویژه

اهدا خواهد شد.

توجه: جهت ارتباط بیشتر، بهتر است ایمیل وارد شود اما شرکت کنندگان عزیز می بایست حتماً شماره تلفن همراه یا ثابت خود راوارد کنند. هر شماره تلفن تنها برای یک شرکت کننده مورد قبول واقع خواهد شد.                                                تماس:  ۰۹۱۳۹۲۱۶۵۲۰i97yuga5hogzw8zo1o4f

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پایگاه اطلاع رسانی دهاقان قرآن خوش آمدید
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک