سیدامیرحجازی گفت:علاقه‌مندان در گروه سنی پنج تا شش سال می‌توانند در رشته‌های حفظ ۱۰ سوره آخر قرآن‌ و نقاشی با مضامین قرآنی، مقاطع سنی ۷ تا ۹ سال می‌توانند در رشته‌های حفظ ۲۰ سوره آخر قرآن و نقاشی با مضامین قرآنی(نماز)، مقطع سنی ۱۰ تا ۱۲ سال در رشته‌های حفظ ۳۰ سوره آخر قرآن‌ و نقاشی با مضامین قرآنی(قرآن)، مقطع سنی ۱۳ تا ۱۵ سال در چهار رشته قرائت(ترتیل)، حفظ جزء سی‌ام قرآن‌مفاهیم نیمه دوم جزء سی‌ام قرآن و خوشنویسی سوره مبارکه قدر و مقطع سنی ۱۶ تا ۱۸ سال در رشته‌های ترتیل، حفظ اجزاء ۲۹ و ۳۰ قرآن، مفاهیم جزء سی‌ام قرآن‌، خوشنویسی سوره مبارکه قدر و مقاله نویسی با مضامین قرآنی(آزاد) حضور پیدا کنند. براساس این گزارش همچنین مقاطع سنی ۱۹ تا ۲۹ سال می‌توانند در هفت رشته ترتیل، حفظ ۱، ۳ و ۵ جزء قرآن، نقاشی با مضامین قرآنی(زندگی اسلامی، قرآنی)، خوشنویسی سوره مبارکه فجر، طراحی گرافیک با مضامین قرآنی(آزاد) ثبت نام کنند. شرکت‌کنندگان در این جشنواره می‌توانند تا ۱۰بهمن ماه جهت ثبت نام (فجر)رابه سامانه۵۰۰۰۲۰۴۰۴۰۳۰پیامک کنند.
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک
آخرین اخبار : 

برپایی برنامه هفتگی کرسی تلاوت قرآن کریم در مساجد دهاقان

برپایی برنامه هفتگی کرسی تلاوت قرآن کریم به همت مکتب‌‌القرآن‌الکریم نور عترت(ع) در مساجد دهاقان برگزار می‌شود.

سیدامیر حجازی، مدیرمکتب‌القرآن دهاقان با اشاره به اهمیت برگزاری کرسی تلاوت در مساجد، اظهار کرد: مساجد بهترین مکان برای تلاوت قرآن کریم هستند، بنابراین باید از این ظرفیت موجود برای ارتقای فعالیت‌های قرآنی در کشور استفاده کرد، چراکه مقام معظم رهبری نیز فرموده‌اند که باید جلساتی برای شنیدن کلام‌الله وجود داشته باشد.

حجازی ادامه داد: ما باید در تمامی لحظات زندگی با قرآن مأنوس باشیم، چراکه توجه به قرآن ما را از بسیاری از مشکلات مصون می‌دارد.

برنامه معنوی «کرسی تلاوت» با هدف ترویج و گسترش فرهنگ قرآنی و آشنایی همگانی، به‌ویژه نوجوانان و جوانان با مفاهیم قرآنی به صورت دوره‌ای هرهفته در یکی از مساجد دهاقان برگزار می‌شود.

حجازی افزود: طرح کرسی تلاوت یک طرح ملی است که در دهاقان نیز شب‌های چهارشنبه هرهفته بعد از نماز مغرب و عشا با قرائت آیات کلام‌الله مجید توسط یکی از قاریان ممتاز و با حضور مردم خداجو برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: نخستین جلسه از این مراسم روحانی با حضور مردم شریف و علاقه‌مند و قاریان استانی در حسینیه اعظم دهاقان انجام شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پایگاه اطلاع رسانی دهاقان قرآن خوش آمدید
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک