سیدامیرحجازی گفت:علاقه‌مندان در گروه سنی پنج تا شش سال می‌توانند در رشته‌های حفظ ۱۰ سوره آخر قرآن‌ و نقاشی با مضامین قرآنی، مقاطع سنی ۷ تا ۹ سال می‌توانند در رشته‌های حفظ ۲۰ سوره آخر قرآن و نقاشی با مضامین قرآنی(نماز)، مقطع سنی ۱۰ تا ۱۲ سال در رشته‌های حفظ ۳۰ سوره آخر قرآن‌ و نقاشی با مضامین قرآنی(قرآن)، مقطع سنی ۱۳ تا ۱۵ سال در چهار رشته قرائت(ترتیل)، حفظ جزء سی‌ام قرآن‌مفاهیم نیمه دوم جزء سی‌ام قرآن و خوشنویسی سوره مبارکه قدر و مقطع سنی ۱۶ تا ۱۸ سال در رشته‌های ترتیل، حفظ اجزاء ۲۹ و ۳۰ قرآن، مفاهیم جزء سی‌ام قرآن‌، خوشنویسی سوره مبارکه قدر و مقاله نویسی با مضامین قرآنی(آزاد) حضور پیدا کنند. براساس این گزارش همچنین مقاطع سنی ۱۹ تا ۲۹ سال می‌توانند در هفت رشته ترتیل، حفظ ۱، ۳ و ۵ جزء قرآن، نقاشی با مضامین قرآنی(زندگی اسلامی، قرآنی)، خوشنویسی سوره مبارکه فجر، طراحی گرافیک با مضامین قرآنی(آزاد) ثبت نام کنند. شرکت‌کنندگان در این جشنواره می‌توانند تا ۱۰بهمن ماه جهت ثبت نام (فجر)رابه سامانه۵۰۰۰۲۰۴۰۴۰۳۰پیامک کنند.
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک
آخرین اخبار : 

دوره تخصصی تربیت مربی قرآن کریم در دهاقان برگزار می‌شود

سید امیر حجازی از برگزاری دوره تخصصی تربیت مربی روخوانی و روان‌خوانی قرآن کریم در دهاقان خبر داد.

سیدامیر حجازی، مدیر مراکز قرآنی دهاقان گفت: ثبت‌نام دوره تخصصی تربیت مربی روخوانی و روان‌خوانی قرآن کریم در دهاقان آغاز شده است.

وی ادامه داد: این دوره شامل ۱۱۲ ساعت آموزش حضوری و ۱۶ ساعت آموزش غیرحضوری و در مجموع ۱۲۸ ساعت آموزش است. این دوره‌ها دو بار در هفته برگزار می‌شود و مدت دوره دو ماه و نیم است.

حجازی تصریح کرد: سرفصل دروس آموزشی تخصصی این دوره از کلاس‌ها روش تدریس روخوانی و روان‌خوانی، فنون معلمی و روانشناسی تربیتی، آموزش روش کارورزی است.

وی افزود: سرفصل دروس آموزشی عمومی نیز احکام عمومی-قرآنی، آشنایی با رسم و ضبط قرآن، اخلاق و تربیت اسلامی و آشنایی با علوم قرآنی است.

حجازی گفت: علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام با شماره تلفن ۰۹۱۳۹۲۱۶۵۲۰ تماس گرفته یا عبارت «روخوانی» را به شماره ۵۰۰۰۲۰۴۰۴۰۳۰ پیامک کنند. همچنین در سایت www.navayehejaz.ir نیز می‌توانند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پایگاه اطلاع رسانی دهاقان قرآن خوش آمدید
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک