سیدامیرحجازی گفت:علاقه‌مندان در گروه سنی پنج تا شش سال می‌توانند در رشته‌های حفظ ۱۰ سوره آخر قرآن‌ و نقاشی با مضامین قرآنی، مقاطع سنی ۷ تا ۹ سال می‌توانند در رشته‌های حفظ ۲۰ سوره آخر قرآن و نقاشی با مضامین قرآنی(نماز)، مقطع سنی ۱۰ تا ۱۲ سال در رشته‌های حفظ ۳۰ سوره آخر قرآن‌ و نقاشی با مضامین قرآنی(قرآن)، مقطع سنی ۱۳ تا ۱۵ سال در چهار رشته قرائت(ترتیل)، حفظ جزء سی‌ام قرآن‌مفاهیم نیمه دوم جزء سی‌ام قرآن و خوشنویسی سوره مبارکه قدر و مقطع سنی ۱۶ تا ۱۸ سال در رشته‌های ترتیل، حفظ اجزاء ۲۹ و ۳۰ قرآن، مفاهیم جزء سی‌ام قرآن‌، خوشنویسی سوره مبارکه قدر و مقاله نویسی با مضامین قرآنی(آزاد) حضور پیدا کنند. براساس این گزارش همچنین مقاطع سنی ۱۹ تا ۲۹ سال می‌توانند در هفت رشته ترتیل، حفظ ۱، ۳ و ۵ جزء قرآن، نقاشی با مضامین قرآنی(زندگی اسلامی، قرآنی)، خوشنویسی سوره مبارکه فجر، طراحی گرافیک با مضامین قرآنی(آزاد) ثبت نام کنند. شرکت‌کنندگان در این جشنواره می‌توانند تا ۱۰بهمن ماه جهت ثبت نام (فجر)رابه سامانه۵۰۰۰۲۰۴۰۴۰۳۰پیامک کنند.
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک
آخرین اخبار : 

آغازکلاسهای حفظ تخصصی قرآن زیرنظراساتیدمجرب دردهاقان

سیدامیرحجازی مدیرمکتب القرآن ونماینده اداره اوقاف دهاقان

گفت:برنامه های خواهران و برادران ویژه ی دانش آموز–نوجوان-جوان-دانشجو-افراد شاغل – و ….
می باشد که این عزیزان میتوانند در حفظ های یکساله–دوساله –چهارساله و شش ساله شرکت کرده و حافظ قرآن کریم شوند.

حفظ یکساله بدین شکل است که از مدرسه یکسال ترک تحصیل کرده ،وارد جامعه القرآن می شوند و روزانه ۴تا۵ ساعت حفظ قرآن با اینها کارمی شود و پس از یکسال حافظ قرآن می شوند.

حفظهای دوساله- چهارساله و شش ساله بدین شکل است که دانش آموزان یا افراد شاغل و یا …. هم می توانند برنامه های خودشان را داشته باشند و هم به صورت پاره وقت و یا نیمه حضوری برنامه ی حفظ قرآن را داشته باشند .

ویژه ی خردسالان بدین شکل است که خردسالان۴-۵ ساله در برنامه های جامعه القرآن ،هفته ای سه روز ،روزی یکساعت با اینها کار می شود و در کمتر از یکسال می توانند قرآن را بخوانند ،یعنی قبل از ورود به مدرسه این عزیزان توانائی خواندن قرآن را دارند علاوه بر اینکه حدود ۱۰۰ آیه موضوعی حفظ می کنند و همچنین می توانند توانایئ و قابلیت سخنوری و خطابه خوانی را
پیدا کنند.
کلاسهی تخصصی حفظ قرآن درصحن حسینیه اعظم برگزارمیگردد.
ضمنا۵شعبه دیگردرشهرستان دایراست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پایگاه اطلاع رسانی دهاقان قرآن خوش آمدید
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک