سیدامیرحجازی گفت:علاقه‌مندان در گروه سنی پنج تا شش سال می‌توانند در رشته‌های حفظ ۱۰ سوره آخر قرآن‌ و نقاشی با مضامین قرآنی، مقاطع سنی ۷ تا ۹ سال می‌توانند در رشته‌های حفظ ۲۰ سوره آخر قرآن و نقاشی با مضامین قرآنی(نماز)، مقطع سنی ۱۰ تا ۱۲ سال در رشته‌های حفظ ۳۰ سوره آخر قرآن‌ و نقاشی با مضامین قرآنی(قرآن)، مقطع سنی ۱۳ تا ۱۵ سال در چهار رشته قرائت(ترتیل)، حفظ جزء سی‌ام قرآن‌مفاهیم نیمه دوم جزء سی‌ام قرآن و خوشنویسی سوره مبارکه قدر و مقطع سنی ۱۶ تا ۱۸ سال در رشته‌های ترتیل، حفظ اجزاء ۲۹ و ۳۰ قرآن، مفاهیم جزء سی‌ام قرآن‌، خوشنویسی سوره مبارکه قدر و مقاله نویسی با مضامین قرآنی(آزاد) حضور پیدا کنند. براساس این گزارش همچنین مقاطع سنی ۱۹ تا ۲۹ سال می‌توانند در هفت رشته ترتیل، حفظ ۱، ۳ و ۵ جزء قرآن، نقاشی با مضامین قرآنی(زندگی اسلامی، قرآنی)، خوشنویسی سوره مبارکه فجر، طراحی گرافیک با مضامین قرآنی(آزاد) ثبت نام کنند. شرکت‌کنندگان در این جشنواره می‌توانند تا ۱۰بهمن ماه جهت ثبت نام (فجر)رابه سامانه۵۰۰۰۲۰۴۰۴۰۳۰پیامک کنند.
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک
آخرین اخبار : 

جذب مخاطب در مراکز قرآنی شهرستان دهاقان

تدوین برنامه‌های راهبردی جهت فرصت‌سازی و جذب‌ مخاطب دردارالقرآن الکریم

سیدامیرحجازی   در رابطه با برنامه‌های در پیش روی این مؤسسه قرآنی در سال آینده گفت: فرصت‌سازی جذب مخاطب برای سال آینده در این مؤسسه بر اساس برنامه‌ای جامعه آغاز شده است.

آقای حجازی ضمن بیان این مطلب گفت: امروزه یکی از راه‌های موفقیت قرآن استفاده از فرصت‌های جدید آموزشی است که با توجه به راهبردهای عظیم قرآن و فرمایشات ائمه اطهار (ع) استفاده از ظرفیت‌های مناسب آموزش و گسترش آن باید به عنوان یک اقدام مناسب در دستور کار مؤسسات قرار گیرد.

وی افزود: برنامه‌های راهبردی و استراتژی‌های  بر مبنای استقرار و گسترش نهضت قرآن‌آموزی و معارف اهل‌بیت(ع) با شیوه‌های متنوع مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است و به‌زودی اقدامات ارزنده‌ای برای جذب مخاطبان در نظر گرفته شده که به اجرا در می‌آید.

وی تأکید کرد: فرصت‌سازی جذب مخاطب برای سال آینده در این مؤسسه بر اساس برنامه‌ای جامعه آغاز شده است و با اساتید مختلف و صاحب فکر و اندیشه در سراسر کشور وارد مذاکره شده‌ایم که در صورت تمایل و توانایی جهت اجرای برنامه‌ها با این مؤسسه همکاری کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پایگاه اطلاع رسانی دهاقان قرآن خوش آمدید
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک