سیدامیرحجازی گفت:علاقه‌مندان در گروه سنی پنج تا شش سال می‌توانند در رشته‌های حفظ ۱۰ سوره آخر قرآن‌ و نقاشی با مضامین قرآنی، مقاطع سنی ۷ تا ۹ سال می‌توانند در رشته‌های حفظ ۲۰ سوره آخر قرآن و نقاشی با مضامین قرآنی(نماز)، مقطع سنی ۱۰ تا ۱۲ سال در رشته‌های حفظ ۳۰ سوره آخر قرآن‌ و نقاشی با مضامین قرآنی(قرآن)، مقطع سنی ۱۳ تا ۱۵ سال در چهار رشته قرائت(ترتیل)، حفظ جزء سی‌ام قرآن‌مفاهیم نیمه دوم جزء سی‌ام قرآن و خوشنویسی سوره مبارکه قدر و مقطع سنی ۱۶ تا ۱۸ سال در رشته‌های ترتیل، حفظ اجزاء ۲۹ و ۳۰ قرآن، مفاهیم جزء سی‌ام قرآن‌، خوشنویسی سوره مبارکه قدر و مقاله نویسی با مضامین قرآنی(آزاد) حضور پیدا کنند. براساس این گزارش همچنین مقاطع سنی ۱۹ تا ۲۹ سال می‌توانند در هفت رشته ترتیل، حفظ ۱، ۳ و ۵ جزء قرآن، نقاشی با مضامین قرآنی(زندگی اسلامی، قرآنی)، خوشنویسی سوره مبارکه فجر، طراحی گرافیک با مضامین قرآنی(آزاد) ثبت نام کنند. شرکت‌کنندگان در این جشنواره می‌توانند تا ۱۰بهمن ماه جهت ثبت نام (فجر)رابه سامانه۵۰۰۰۲۰۴۰۴۰۳۰پیامک کنند.
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک
آخرین اخبار : 

طرح حفظ قرآن در دهاقان

تقدیر از برگزیدگان اولین دوره مسابقات طرح حفظ قرآن در دارالقرآن الکریم

هدایای اولین دوره مسابقات طرح حفظ قرآن کریم شهرستان دهاقان که به همت دارالقرآن الکریم  اجرا شده بود، اهدا شد.
سیدامیرحجازی ، ، ضمن بیان این مطلب گفت: دارالقرآن ومکتب القرآن نورعترت، مسابقات طرح ملی حفظ قرآن کریم در شهرستان دهاقان برگزار کرد که اولین دوره مسابقات طرح ملی حفظ قرآن جزء ۳۰ و دومین دوره نیز حفظ جزء۱و۲و۳بود که در این دو دوره بیش از ۲۰۰ نفر شرکت‌کننده در مقاطع سنی مختلف حضور داشتند که  جوایز شرکت‌کنندگان اهدا شد.
حجازی افزود: این مسابقات در سال آینده به‌طور منسجم‌تر و با برنامه‌ریزی بهتری اجرا خواهد شد.
وی گفت: در این دوره افرادی از شهرهای خارج از این شهرستان نیز حضور داشتند که با حضور در این طرح، استقبال خود از طرح‌های قرآنی به خصوص طرح‌های مربوط به حفظ قرآن کریم را اعلام کردند.
وی در پایان با اشاره به مکانیزم برگزاری جدید مسابقات به‌صورت آنلاین و تلفنی گفت: بر اساس این مکانیزم با رویکرد جدید در سال آینده اخبار کامل‌تری از این شیوه به اطلاع قرآن‌دوستان خصوصا حافظان و علاقه‌مندان به رشته‌های مختلف قرآنی خواهد رسید.

23093_436 علی-17

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پایگاه اطلاع رسانی دهاقان قرآن خوش آمدید
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک