سیدامیرحجازی گفت:علاقه‌مندان در گروه سنی پنج تا شش سال می‌توانند در رشته‌های حفظ ۱۰ سوره آخر قرآن‌ و نقاشی با مضامین قرآنی، مقاطع سنی ۷ تا ۹ سال می‌توانند در رشته‌های حفظ ۲۰ سوره آخر قرآن و نقاشی با مضامین قرآنی(نماز)، مقطع سنی ۱۰ تا ۱۲ سال در رشته‌های حفظ ۳۰ سوره آخر قرآن‌ و نقاشی با مضامین قرآنی(قرآن)، مقطع سنی ۱۳ تا ۱۵ سال در چهار رشته قرائت(ترتیل)، حفظ جزء سی‌ام قرآن‌مفاهیم نیمه دوم جزء سی‌ام قرآن و خوشنویسی سوره مبارکه قدر و مقطع سنی ۱۶ تا ۱۸ سال در رشته‌های ترتیل، حفظ اجزاء ۲۹ و ۳۰ قرآن، مفاهیم جزء سی‌ام قرآن‌، خوشنویسی سوره مبارکه قدر و مقاله نویسی با مضامین قرآنی(آزاد) حضور پیدا کنند. براساس این گزارش همچنین مقاطع سنی ۱۹ تا ۲۹ سال می‌توانند در هفت رشته ترتیل، حفظ ۱، ۳ و ۵ جزء قرآن، نقاشی با مضامین قرآنی(زندگی اسلامی، قرآنی)، خوشنویسی سوره مبارکه فجر، طراحی گرافیک با مضامین قرآنی(آزاد) ثبت نام کنند. شرکت‌کنندگان در این جشنواره می‌توانند تا ۱۰بهمن ماه جهت ثبت نام (فجر)رابه سامانه۵۰۰۰۲۰۴۰۴۰۳۰پیامک کنند.
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک
آخرین اخبار : 

ثبت نام آموزش دوره های تخصصی و حرفه ای عکاسی وفیلمبرداری در شهرستان دهاقان

ثبت نام دوره آموزش عکاسی وفیلمبرداری از ابتدایی تا حرفه ای در شهرستان دهاقان

پذیرش هنرجوی عکاسی برای فصل پاییزوزمستان با ارائه مدرک از سازمان فنی حرفه ای پس از ثبت نام در یکی از کلاس های اعلام شده انجام می شود .
مباحث : دوره ابتدایی ، مبانی و حرفه ای عکاسی :آموزش عکاسی ، اصول و فنون دوربین های آنالوگ و دوربین های دیجیتال ، آشنایی با تاریخ و سبک های عکاسی ، آشنایی با عکاسان جهان نورپردازی آتلیه ای ، عکاسی پرتره و پرسنلی ، تکنیک های عکاسی در فضای باز و بسته عکاسی تبلیغات و صنعتی ، عکاسی مدلینگ ، سبک های نورپردازی ، عکاسی اسناد و مدارک ، عکاسی طبیعت و محیط زیست ، عکاسی معماری ،عکاسی ژورنالیسم نقد و تحلیل عکس ، ویرایش عکس در نرم افزارهای فتوشاپ و غیره ، چاپ و ارائه عکس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پایگاه اطلاع رسانی دهاقان قرآن خوش آمدید
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک