سیدامیرحجازی گفت:علاقه‌مندان در گروه سنی پنج تا شش سال می‌توانند در رشته‌های حفظ ۱۰ سوره آخر قرآن‌ و نقاشی با مضامین قرآنی، مقاطع سنی ۷ تا ۹ سال می‌توانند در رشته‌های حفظ ۲۰ سوره آخر قرآن و نقاشی با مضامین قرآنی(نماز)، مقطع سنی ۱۰ تا ۱۲ سال در رشته‌های حفظ ۳۰ سوره آخر قرآن‌ و نقاشی با مضامین قرآنی(قرآن)، مقطع سنی ۱۳ تا ۱۵ سال در چهار رشته قرائت(ترتیل)، حفظ جزء سی‌ام قرآن‌مفاهیم نیمه دوم جزء سی‌ام قرآن و خوشنویسی سوره مبارکه قدر و مقطع سنی ۱۶ تا ۱۸ سال در رشته‌های ترتیل، حفظ اجزاء ۲۹ و ۳۰ قرآن، مفاهیم جزء سی‌ام قرآن‌، خوشنویسی سوره مبارکه قدر و مقاله نویسی با مضامین قرآنی(آزاد) حضور پیدا کنند. براساس این گزارش همچنین مقاطع سنی ۱۹ تا ۲۹ سال می‌توانند در هفت رشته ترتیل، حفظ ۱، ۳ و ۵ جزء قرآن، نقاشی با مضامین قرآنی(زندگی اسلامی، قرآنی)، خوشنویسی سوره مبارکه فجر، طراحی گرافیک با مضامین قرآنی(آزاد) ثبت نام کنند. شرکت‌کنندگان در این جشنواره می‌توانند تا ۱۰بهمن ماه جهت ثبت نام (فجر)رابه سامانه۵۰۰۰۲۰۴۰۴۰۳۰پیامک کنند.
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک
آخرین اخبار : 

طرح ملی رحله در دهاقان برگزار می‌شود

سیدامیرحجازی، مدیرمکتب القرآن و نماینده اداره اوقاف دهاقان گفت: به مناسبت فرا رسیدن فصل تابستان و همزمان با تعطیلی مدارس موسسات قرآنی دهاقان ونمایندگی اداره اوقاف دهاقان با همکاری و مشارکت مؤسسه بیت الاحزان در نظر دارد طرح ملی رحله ملی را در این شهرستان اجرا کند.
وی ادامه داد: این طرح با هدف تربیت حافظان قرآن کریم برگزار می‌شود و افرادی که در این طرح شرکت می‌کنند در پایان حافظ ۴ جزء قرآن کریم می‌شوند و همچنین در پایان به افرادی که در این طرح شرکت کرده‌اند مدرک معتبر از اداره اوقاف اعطا می‌شود.
حجازی در ادامه گفت: در این طرح کلاس‌ها به صورت روزانه و منظم و اساتید مجرب قرآنی و با استفاده از روش‌های جدید حفظ به همراه خوابگاه و وعده غدایی و اردوهای تفریحی و سیاحتی برای شرکت کنندگان در این طرح برگزار می‌شود.
مدیرمکتب القرآن دهاقان در پایان گفت: همچنین این طرح به صورت شبانه روزی و ویژه آقایان در رده‌های سنی مختلف برگزار می‌شود.
یادآور می‌شود، علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام و کسب اطلاع بیشتر به پایگاه اینترنتی www.navayehejaz.ir مراجعه و یا کلمه رحله را به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۲۰۴۰۴۰۳۰ ارسال کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پایگاه اطلاع رسانی دهاقان قرآن خوش آمدید
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک