سیدامیرحجازی گفت:علاقه‌مندان در گروه سنی پنج تا شش سال می‌توانند در رشته‌های حفظ ۱۰ سوره آخر قرآن‌ و نقاشی با مضامین قرآنی، مقاطع سنی ۷ تا ۹ سال می‌توانند در رشته‌های حفظ ۲۰ سوره آخر قرآن و نقاشی با مضامین قرآنی(نماز)، مقطع سنی ۱۰ تا ۱۲ سال در رشته‌های حفظ ۳۰ سوره آخر قرآن‌ و نقاشی با مضامین قرآنی(قرآن)، مقطع سنی ۱۳ تا ۱۵ سال در چهار رشته قرائت(ترتیل)، حفظ جزء سی‌ام قرآن‌مفاهیم نیمه دوم جزء سی‌ام قرآن و خوشنویسی سوره مبارکه قدر و مقطع سنی ۱۶ تا ۱۸ سال در رشته‌های ترتیل، حفظ اجزاء ۲۹ و ۳۰ قرآن، مفاهیم جزء سی‌ام قرآن‌، خوشنویسی سوره مبارکه قدر و مقاله نویسی با مضامین قرآنی(آزاد) حضور پیدا کنند. براساس این گزارش همچنین مقاطع سنی ۱۹ تا ۲۹ سال می‌توانند در هفت رشته ترتیل، حفظ ۱، ۳ و ۵ جزء قرآن، نقاشی با مضامین قرآنی(زندگی اسلامی، قرآنی)، خوشنویسی سوره مبارکه فجر، طراحی گرافیک با مضامین قرآنی(آزاد) ثبت نام کنند. شرکت‌کنندگان در این جشنواره می‌توانند تا ۱۰بهمن ماه جهت ثبت نام (فجر)رابه سامانه۵۰۰۰۲۰۴۰۴۰۳۰پیامک کنند.
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک
آخرین اخبار : 

اجرای طرح قرآنی «فدک» در دهاقان برگزار می شود

سیدامیر حجازی، مدیر مکتب القرآن الکریم دهاقان با اشاره به اجرای طرح «فدک» با هدف ترویج و گسترش فرهنگ قرآنی، گفت: در این طرح با حضور قرآن‌دوستان دهاقانی در زمینی که از سوی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری و جهاد کشاورزی این شهرستان در اختیار قرار داده شده است، کشت نهال صورت خواهد گرفت.
نماینده قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه دهاقان بیان کرد: در طرح قرآنی فدک برای هر فرد ۱۰ نهال ثبت و ۵۰ درصد از محصولات کشت شده وقف امور قرآنی خواهد شد.
وی با اشاره به برگزاری محافل قرآنی به صورت هفتگی در این طرح، گفت: در زمینی که کشت نهال صورت می‌گیرد مکانی برای برگزاری محافل قرآنی در نظر گرفته شده است که قاریان با حضور در این مکان به تلاوت قرآن کریم می‌پردازند.
یادآور می‌شود، علاقه‌مندان جهت شرکت و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۰۹۱۳۹۲۱۶۵۲۰ تماس بگیرند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پایگاه اطلاع رسانی دهاقان قرآن خوش آمدید
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک