سیدامیرحجازی گفت:علاقه‌مندان در گروه سنی پنج تا شش سال می‌توانند در رشته‌های حفظ ۱۰ سوره آخر قرآن‌ و نقاشی با مضامین قرآنی، مقاطع سنی ۷ تا ۹ سال می‌توانند در رشته‌های حفظ ۲۰ سوره آخر قرآن و نقاشی با مضامین قرآنی(نماز)، مقطع سنی ۱۰ تا ۱۲ سال در رشته‌های حفظ ۳۰ سوره آخر قرآن‌ و نقاشی با مضامین قرآنی(قرآن)، مقطع سنی ۱۳ تا ۱۵ سال در چهار رشته قرائت(ترتیل)، حفظ جزء سی‌ام قرآن‌مفاهیم نیمه دوم جزء سی‌ام قرآن و خوشنویسی سوره مبارکه قدر و مقطع سنی ۱۶ تا ۱۸ سال در رشته‌های ترتیل، حفظ اجزاء ۲۹ و ۳۰ قرآن، مفاهیم جزء سی‌ام قرآن‌، خوشنویسی سوره مبارکه قدر و مقاله نویسی با مضامین قرآنی(آزاد) حضور پیدا کنند. براساس این گزارش همچنین مقاطع سنی ۱۹ تا ۲۹ سال می‌توانند در هفت رشته ترتیل، حفظ ۱، ۳ و ۵ جزء قرآن، نقاشی با مضامین قرآنی(زندگی اسلامی، قرآنی)، خوشنویسی سوره مبارکه فجر، طراحی گرافیک با مضامین قرآنی(آزاد) ثبت نام کنند. شرکت‌کنندگان در این جشنواره می‌توانند تا ۱۰بهمن ماه جهت ثبت نام (فجر)رابه سامانه۵۰۰۰۲۰۴۰۴۰۳۰پیامک کنند.
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک
آخرین اخبار : 

دوره آموزش غیرحضوری خبرنگاری قرآنی دردهاقان برگزار شد

سیدامیرحجازی مدیرمکتب القرآن الکریم نورعترت ومدیرمسئول کانون فرهنگی صاحب الزمان(تسنیم) از برگزاری دوره آموزشی خبرنگاری قرآنی در دهاقان خبر داد و افزود: این دوره ها به منظور تربیت خبرنگار قرآنی توانمند و کارآمد برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه حضور خبرنگاران توانمند در فضای رسانه های جمعی، جراید، نشریات و فضای مجازی از دیگر اهداف این دوره ها است، تصریح کرد:  دوره آموزشی خبرنگار قرآنی  به صورت غیرحضوری در دهاقان برگزار می شود.
حجازی بر ضرورت پیوند فضای رسانه و قرآن تاکید کرد و گفت: هم افزایی نیروهای متخصص و متعهد حوزه قرآن و خبرنگاران از دیگر اهداف محسوب می شود.
وی خاطرنشان کرد: تقویت الگوی اسلامی، ایرانی خبر و رسانه در میان خبرنگاران، واکسینه کردن محیط های رسانه ای از رفتارها، الگوها و هجمه های بنگاه های خبر پراکنی غربی از دیگر اهداف برگزاری این دوره آموزشی است.
این مسئول تصریح کرد: این دوره ها به منظور انس و ارتباط مستمر با خبرنگاران، انعکاس و انتشار خبرهای قرآنی در رسانه های جمعی، آشنایی با شاخصه ها، مبانی و مصادیق رسانه قرآنی برگزار می شود.

همراه با اهدای گواهینامه معتبر
همراه بامزایای ویژه——مهلت ثبت نانم۳۰اسفندماه۹۳
نحوه دریافت جزوه وثبت نام:
خیابان شهیدبشارت کوی قلعه کانون فرهنگی صاحب الزمان(تسنیم)
فرهنگسرای کوثرجنب حسینیه اعظم
یاباارسال عدد۱به سامانه پیامکی۵۰۰۰۲۰۴۰۴۰۳۰
شماره تلفن تماس:۵۳۳۳۴۰۳۰-۰۳۱
۰۹۱۳۹۲۱۶۵۲۰
A3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به پایگاه اطلاع رسانی دهاقان قرآن خوش آمدید
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک