افتخار-به-گذشته-امید-به-آینده-دهاقانافتخار-به-گذشته-امید-به-آینده-دهاقان

به گزارش پایگاه قرآنی شهرستان دهاقان سیدامیر حجازی گفت: همچنان که مردم شهرستان دهاقان در عرصه‌های انقلاب پیشگام بوده‌اند در عرصه جشن‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هم پیشگام هستند.
وی با توجه به شعار افتخار به گذشته و امید به آینده، بیان کرد: صحبت برای انقلاب و دفاع از کارنامه جمهوری اسلامی بسیار است و امروز کشور ما نیاز به وحدت دارد.
حجازی اظهار کرد: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و حال که انقلاب اسلامی ایران وارد چهلمین سالگرد پیروزی خود می‌شود باید داشته‌ها را قدر بدانیم و از آن محافظت کنیم. با توجه به تقارن دهه فجر امسال با ایام فاطمیه، برنامه‌ها باید در شأن این ایام تدارک دیده شود.
حجازی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرموند اگر انقلاب اسلامی و امام بزرگوار ما نبود و اگر اسلام پرچمدار انقلاب و تحول در این کشور نبود، هیچ امیدی وجود نداشت، افزود: امروز به برکت انقلاب خدماتی که به مردم ارائه می‌شود قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست و باید قدردان این همه خدمات به برکت انقلاب باشیم.
وی گفت: کمیته‌ها و کارگروه‌ها تشکیل شده است و برای آماده شدن و ورود به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه‌های شهرستان دهاقان همچنان پیشگام خواهد بود.

افتخار-به-گذشته-امید-به-آینده-دهاقان
افتخار-به-گذشته-امید-به-آینده-دهاقان

By maktab

سیدامیرحجازی مدیر موسسات قرآنی دهاقان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *