طرح ملی رحله در دهاقان برگزار می‌شود

طرح ملی رحله در دهاقان برگزار می‌شود
سید امیر حجازی، مدیرمکتب القرآن و نماینده اداره اوقاف دهاقان گفت: به مناسبت فرا رسیدن فصل تابستان و همزمان با تعطیلی مدارس موسسات قرآنی دهاقان ونمایندگی اداره اوقاف دهاقان با همکاری و مشارکت مؤسسه بیت الاحزان در نظر دارد طرح ملی رحله ملی را در این شهرستان اجرا کند.
وی ادامه داد: این طرح با هدف تربیت حافظان قرآن کریم برگزار می‌شود و افرادی که در این طرح شرکت می‌کنند در پایان حافظ ۴ جزء قرآن کریم می‌شوند و همچنین در پایان به افرادی که در این طرح شرکت کرده‌اند مدرک معتبر از اداره اوقاف اعطا می‌شود.
حجازی در ادامه گفت: در این طرح کلاس‌ها به صورت روزانه و منظم و اساتید مجرب قرآنی و با استفاده از روش‌های جدید حفظ به همراه خوابگاه و وعده غدایی و اردوهای تفریحی و سیاحتی برای شرکت کنندگان در این طرح برگزار می‌شود.
مدیرمکتب القرآن دهاقان در پایان گفت: همچنین این طرح به صورت شبانه روزی و ویژه آقایان در رده‌های سنی مختلف برگزار می‌شود.
یادآور می‌شود، علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام و کسب اطلاع بیشتر به پایگاه اینترنتی www.navayehejaz.ir مراجعه و یا کلمه رحله را به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۲۰۴۰۴۰۳۰ ارسال کنند.

طرح ملی رحله در دهاقان برگزار می‌شود

By maktab

سیدامیرحجازی مدیر موسسات قرآنی دهاقان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *