پيام تبريك پایگاه قرآنی شهرستان دهاقان به مناسبت روز ملي روستا و عشایرپيام تبريك پایگاه قرآنی شهرستان دهاقان به مناسبت روز ملي روستا و عشایر

بسمه تعالی

روستا به عنوان یکی از مراکز اولیه و مهم تمدن بشری، رکن اساسی حفظ توان اقتصادی و پشتوانه استقلال سیاسی و امنیتی کشور محسوب می شود و در بسیاری از کشورها، توسعه روستایی، نقش بسیار مهمی در خودکفایی و پیشرفت کشور ایفا می کند.

رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) بارها بر توجه به روستاها و مناطق کمتر توسعه یافته تاکید کرده اند وانتخاب روز ۱۵مهر بعنوان روز ملی روستا در این راستا می باشد.

پایگاه قرآنی شهرستان دهاقان ۱۵ مهرماه روز ملی “روستا” را به روستائیان عزیز، شوراهای اسلامی روستا و دهیاران شهرستان تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با توجه به ظرفیت های ارزشمندی که روستاهای شهرستان دهاقان در بخش های مختلف کشاورزی، دامپروری، صنایع دستی دارد، بتوانیم با مشارکت روستانشینان عزیز، شاهد ارتقای شاخص های توسعه پایدار و پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر روستاهای شهرستان باشیم.

پیام تبریک پایگاه قرآنی شهرستان دهاقان به مناسبت روز ملی روستا و عشایر
پیام تبریک پایگاه قرآنی شهرستان دهاقان به مناسبت روز ملی روستا و عشایر

پيام تبريك پایگاه قرآنی شهرستان دهاقان به مناسبت هفته نيروي انتظامي با شعار پلیس مقتدرامین مردمپيام تبريك پایگاه قرآنی شهرستان دهاقان به مناسبت هفته نيروي انتظامي با شعار پلیس مقتدرامین مردم

پایگاه قرآنی شهرستان دهاقان طی پیامی هفته نیروی انتظامی را به همه سبزپوشان خدوم نیروی انتظامی تبریک و تهنیت گفت.

بسمه تعالی

قال رسول ا… صلی الله علیه و آله وسلم: نعمتان مجهولتان الصحه و الامان

هفته ناجا، تجلی اقتدار و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

نیروی انتظامی از حساسیت فوق‌العاده‌ای برخودار است چرا که نیروی انتظامی حافظ امنیت و نظم پایدار کشور است؛ امنیت از بدو تولد انسان تا زمان فوت در زندگی مردم نقش دارد و در سایه نظم و امنیت است که رشد و تعالی و پیشرفت کشور تامین می‌شود.

تقویت یگان‌های مختلف پلیس در جامعه به معنای سرمایه گذاری برای ایجاد امنیت پایدار و در نتیجه تحقق پیشرفت های مختلف است، زیرا تمامی تحولات و پیشرفت ها در سایه امنیت ایجاد می شود.

تمامی رده‌های پلیس در هر منطقه جغرافیایی از کشور، ایجاد ثبات و مقابله با مجرمان را با جدیت دنبال می کنند و از همین جهت هفته ناجا فرصتی است برای نمایش بخشی از توانمندی ها و خدمات این نیرو است.

پایگاه قرآنی شهرستان دهاقان هفته نیروی انتظامی که تجلی اقتدار و عزت و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است را به ملت سلحشور و شهید پرور ایران اسلامی و مردم غیرتمند و متدین و ولایتمدار شهرستان دهاقان و بویژه تلاشگران در مجموعه نیروی انتظامی دهاقان که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان مظهر اقتدار نظام نامیده شده اند را تبریک عرض نموده و نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ معاصر، قرین با شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی است که با توکل به خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولی عصر (عج) در ایجاد امنیت و آسایش مردم با تلاش فراوان جان خود را نثار کرده‌اند.

پیام تبریک پایگاه قرآنی شهرستان دهاقان به مناسبت هفته نیروی انتظامی با شعار پلیس مقتدرامین مردم
پیام تبریک پایگاه قرآنی شهرستان دهاقان به مناسبت هفته نیروی انتظامی با شعار پلیس مقتدرامین مردم

By maktab

سیدامیرحجازی مدیر موسسات قرآنی دهاقان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *